Skip to content Skip to footer

24 Yıllık
Tecrübe

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

2D GROUP

Estetik, 2000 yılında yola çıkarken vizyonumuza yerleştirdiğimiz en önemli kavram. Bu yüzden 2D Group olarak aydınlatma ve inşaat sektöründe var olduğumuz günden beri çözüm ortağı olarak dahil olduğumuz her projeye sanatın ışığını taşıdık. Alüminyuma gerçekleştirdiğimiz sihirli dokunuşlarla sınırların olmadığı bir dünyaya adım attık.

Kendimize malzeme olarak günümüzde birçok heykel ve sanat eserinin hayata geçmesinde kullanılan en uygun madeni seçtik: Alüminyum. Hafifliği, makinede işlenebilir ve dökülebilir olması sayesinde hayal ettiğimiz tüm tasarımları gerçekleştirdik. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması ve oksidasyona karşı olağanüstü direnci ile de projelere kalıcı değerler verdik.

0
Tamamlanan Proje
0
Takım Arkadaşı
0
Yıllık Tecrübe
KALİTELİ HİZMET İLE

Geleceğe Değer Katıyoruz

Modern tesislerimizde kaliteyi ve mükemmelliği ön planda tutarak, her bir projede liderliğimizi kanıtlıyoruz. Müşterilerimize kalıcı değerler sunmayı misyon edinerek, her adımda sektöre ve geleceğe değer katmanın gururunu yaşıyoruz

Tecrübeli Altyapı

Kaliteli Üretim Anlayışı

Uzman Tasarım Ekibi

Planlı Çalışma

2D GROUP

Yapı Sektöründe Lider Tercih

Yaptığımız işi sanat olarak gördük ancak teknolojinin ve bilimin rehberliğinden de asla ayrılmadık. Hayal gücüne ve insan potansiyeline verdiğimiz önemi AR-GE çalışmalarımıza da yansıttık. Uzman tasarımcı ekibimiz ve 8000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda, hayalleri gerçeğe dönüştüren kadromuzla hizmet verdiğimiz sektöre yepyeni bakış açıları sunduk. Bugün yurt içinde ve yurt dışında imza attığımız her projede ve koleksiyon bazında imal ettiğimiz her üründe lideri olduğumuz sektöre yeni değerler katmanın gururunu yaşıyoruz.

Estetik ve Fonksiyonun Mükemmel Dengesi

2D Group Tecrübesi İle
Sınırları Zorlayan Tasarımlar

VİZYON

Gerçeğe Dönüşen Hayaller

Estetik, 1982 yılında yola çıkarken vizyonumuza yerleştirdiğimiz en önemli kavram. Bu yüzden 2D Group olarak aydınlatma ve inşaat sektöründe var olduğumuz günden beri çözüm ortağı olarak dahil olduğumuz her projeye sanatın ışığını taşıdık. Alüminyuma gerçekleştirdiğimiz sihirli dokunuşlarla sınırların olmadığı bir dünyaya adım attık.

2D GROUP

Galeri

Yenilikçi bakış açımız, uzman ekibimiz ve kaliteye olan bağlılığımızla, her zaman öncü ve ilham verici olmaya devam ediyoruz.

Video Galeri